[KONKURS] Uruchom wyobraźnię i wygraj „Sekretne życie pszczół”

Wyobraź sobie, że od jutra możesz zacząć prowadzić równoległe do obecnego, sekretne życie. Nikt nie ma pojęcia o Twojej tajemnicy, a o tym, do którego z książkowych światów lub czasów się przeniesiesz możesz zdecydować samodzielnie! Czy będzie to Hogwart, czy XIX-wieczna Anglia z powieści Jane Austen, czy może zupełnie fantastyczna kraina z powieści Terry’ego Pratchetta – wszystko zależy tylko od Ciebie!

W max. 3-4 zdaniach napisz o tym, gdzie chciałbyś/chciałabyś prowadzić swoje sekretne, książkowe życie, a odpowiedź przyślij na adres: ksiazkazmaslem@gmail.com. Liczę na ciekawe, oryginalne i zupełnie wyjątkowe odpowiedzi! Konkurs trwa do 3 października, a na zwycięzcę czeka wspaniała powieść Sue Monk Kidd pt: Sekretne życie pszczół.

sekretne zycie

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest ksiazkazmaslem.wordpress.com.

2. Konkurs trwa od 23.09.2015 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do 03.10.2015 r. do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na skonstruowaniu odpowiedzi na pytanie: gdybyś mógł/mogła prowadzić sekretne życie w jednym z książkowych światów, jaki świat, epoka, czas by to były i dlaczego oraz na przesłaniu odpowiedzi na adres e-mail: ksiazkazmaslem@gmail.com.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez autorkę bloga ksiazkazmaslem.wordpress.com. Wygra jedna najciekawsza wg autorki odpowiedź.

5. W konkursie można wygrać nagrodę w postaci książki pt: Sekretne życie pszczół.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację jego zgłoszenia oraz danych na blogu oraz fan page’u bloga ksiazkazmaslem.wordpress.com.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na fan page’u bloga w ciągu trzech dni od momentu zakończenia konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu dziesięciu dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ksiazkazmaslem@gmai.com.

9. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza z powodu podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła organizator konkursu w terminie do dziesięciu dni roboczych od przesłania przez laureata swoich danych korespondencyjnych.

11. Nadesłanie odpowiedzi konkursowej jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s